Hakkımızda

Tarlığ Mali Muşavirlik olarak kurulduğumuz 1985 yılından bu yana iş ortaklarımıza vergi, muhasebe ve denetim konularında hizmet vermekteyiz. 01.06.2020 tarihinden itibaren, kurumsal kimlik yenileme çalışmaları neticesinde, unvanımız EU TAX olarak değişmiştir.

35 yıllık derin tecrübemizin ötesinde, sürekli değişen yasaları ve mevzuatı yakından takip ediyor, muhasebe alanındaki son uygulamalara hızlı ve etkin geçişler sağlayarak, iş ortaklarımıza en iyi şekilde destek vermeye çalışıyoruz.

Alanında uzman ve iyi eğitimli bir ekibe sahip EU TAX olarak; vergi, muhasebe, denetim alanında 24 farklı ülkeden 200’ün üzerindeki müşteri portföyümüze, uluslararası standartlarda kaliteli, hızlı ve güvenilir hizmetler sunmaktayız.

Birçok farklı sektörden geniş müşteri portföyümüz sayesinde edinmiş olduğumuz deneyimle, ortaklarımıza yalnızca yasal yükümlülükleriyle ilgili değil, aynı zamanda partnerlerimizle iş geliştirme, planlama ve stratejik karar alma konularında da yardımcı oluyoruz.

EU TAX olarak, her iş ortağımızla uzun ve kaliteli bir yolculuğa çıktığımıza inanıyor, birlikte gelişiyor ve elde ettiğimiz deneyimlerle birlikte büyüyoruz.

Size kişisel ilgi gösteriyoruz

Türkiye'de şirket kurma hizmeti veriyoruz

Hızlı ve kesin çözümler sunuyoruz

Kaliteli temsilcilik deneyimi yaşatıyoruz

TOP
English