Hakkımızda

Hakkımızda

EUTAX; yerli ve yabancı kurumsal şirketlere, muhasebe ve mali müşavirlik, vergi danışmanlığı ve tam tasdik, bordrolama ve denetim hizmeti veren bir danışmanlık şirketidir.

Alanında uzman ve iyi eğitimli bir ekibe sahip EUTAX olarak; 25’in üzerinde farklı ülkeden 250’nin üzerindeki müşteri portföyümüze, uluslararası kalitede hizmetler sunmaktayız.

Günümüzün teknolojik gelişmelerini iş hayatımızda en yüksek seviyede kullanabilmek adına, dijitalleşmeyi çok önemli görüyoruz ve tüm müşterilerimizin e-dönüşüm süreçlerini yürütüyoruz. İş birliği içerisinde çalıştığımız muhasebe ve insan kaynakları alanındaki e-dönüşüm entegrasyon firmaları aracılığıyla, müşterilerimize doğru ve hızlı hizmet sunuyoruz.

Sıklıkla değişen yasaları ve mevzuatı yakından takip ediyor, müşterilerimizi ilgilendiren mevzuat değişlikleri uyarınca iş ortaklarımızı sürekli güncel tutarak en iyi şekilde destek vermeye çalışıyoruz.

Birçok farklı sektörden geniş müşteri portföyümüz sayesinde edinmiş olduğumuz deneyimle, ortaklarımıza yalnızca yasal yükümlülükleriyle ilgili değil, aynı zamanda iş geliştirme, planlama ve stratejik karar alma konularında da yardımcı oluyoruz.

Hakkımızda